Witamy w Drukarni Gal-Druk
siedziba Gal-Druk

Gal-Druk jest drukarnią offsetową powstałą w 1983 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie prepressu, druku oraz introligatorni.

Początkowy profil działalności opierał się na produkcji galanterii papierniczej metodą sitodruku. Lata 80-te to pierwsze maszyny typograficzne, offsetowe i zdobywanie doświadczeń w zakresie tłoczenia na sucho, hotstampingu oraz lakierowania UV. Kilkunastoletnia, solidna praktyka pozwoliła nam w połowie lat 90-tych zainwestować w kolejne urządzenia offsetowe, sztancujące oraz sklejarki a profil drukarni ukierunkować na etykiety i opakowania. Duży wpływ na dalszy rozwój naszego przedsiębiorstwa miała akcesja Polski do Unii Europejskiej co pozwoliło nam pozyskać znaczne środki finansowe z funduszy unijnych.

Dziś drukarnia Gal-Druk tworzy ponad 120 miejsc pracy, należymy do największych i najlepiej rozwiniętych drukarń offsetowych w regionie. Posiadamy własny transport o zróżnicowanej ładowności, co pozwala nam logistycznie być bardzo sprawnym, odpowiedzialnym i elastycznym. Umiejętne wykorzystywanie środków z funduszy unijnych oraz ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam oferowanie usług poligraficznych na najwyższym poziomie.

Nasza misja

Naszą misją jest:

- świadczenie usług poligraficznych o jak najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie
- współpraca z naszymi klientami na zasadach partnerstwa i pomoc w osiąganiu ich celów
- zapewnianie bezpieczeństwa i pewnej przyszłości dla naszych pracowników

Nasza wizja

Poprzez osiągnięcie perfekcji w produkcji etykiet i opakowań staniemy się najlepszą i najbardziej rozwiniętą drukarnią offsetową województwa łódzkiego.

Heidelberg Unia dla przedsiębiorczych