Język:

  DRUK

Maszyny drukujące to podstawa stanowiąca o sile i możliwościach drukarni. Tak jest i u nas. Dlatego postawiliśmy na urządzenia marki Heidelberg: 7-kolorowy Speedmaster XL 106 (w technologii druku UV), 5-kolorowy Speedmaster XL 105, oraz dwa Speedmastery CD 74. Maszyny te wyposażone są w wieże do nakładania lakierów dyspersyjnych, jak również UV oraz hybrydowych. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowo-kontrolny: Axis Control, Image Control oraz Prinect Inpress Control 2.

  SZTANCOWANIE

Kształt i forma opakowania to często klucz do sukcesu danego produktu. Dlatego też pomagamy naszym klientom w opracowaniu oraz przetestowaniu konkretnych rozwiązań za pomocą makiet, modeli i prób, jeszcze przed złożeniem zamówienia. 

Nowoczesne sztance firmy Bobst oraz MK Heidelberg pozwalają na precyzyjne wykrawanie nawet cienkich gramatur, tłoczenie elementów w jednym przelocie oraz oczyszczanie i separację użytków wprost na maszynie.

  USZLACHETNIENIA

Uszlachetnione opakowanie to świetna strategia marketingowa wspierająca sprzedaż poprzez jego elegancję jak również zabezpieczenie przed niepowołanym podrabianiem. Obok lakierów UV i dyspersyjnych, matowych i wysoko połyskowych, stosujemy pełną gamę kolorystyczną folii tłoczonych na gorąco, zapewniając opakowaniu luksusowy wygląd, i stawiając je na najwyższej półce.

  INTROLIGATORNIA

Precyzja w krojeniu etykiet to warunek bycia w tej branży. Doskonałą jakość zapewniają nam nowoczesne krajarki oraz sztance Polar. Natomiast w procesie składania i sklejania opakowań zaufaliśmy szwajcarskiej firmie Bobst, której urządzenia umożliwiają ukończyć nawet najbardziej skomplikowane opakowanie w błyskawicznym tempie przy utrzymaniu stabilnej jakości produktu.

  LAMINOWANIE I OKIENKA

Dobrym sposobem na wykończenie oraz zabezpieczenie powierzchni kartonika jest laminacja foliami po całej powierzchni, zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej. Duży procent produkowanych przez nas opakowań stanowią kartoniki z okienkami foliowymi, które to w znaczący sposób podnoszą ich atrakcyjność, umożliwiając obejrzenie zawartości bez konieczności otwierania pudełka. Posiadamy możliwość automatycznego wklejania okienek o dowolnych kształtach, również bigowanych.


BRAND FILM